درباره هلدینگ آرنس

گروه شرکت های آرنس (هلدینگ آرنس)

هلدینگ آرنس در کنار شماست

به دنبال مجموعه ای

برای سرمایه گذاری مطمئن هستید

یکی از راه های امن برای حفظ ارزش دارایی های شما در بازارهای پرنوسان امروزی و همراه شدن با موج تغییرات شتاب زده بازار، سرمایه گذاری روی محصولاتی است که ارزش آن ها متناسب با تغییرات بازار آزاد تغییر می کند. مجموعه آرنس علیرغم فعالیت های گسترده خود در زمینه های مختلف، در تلاش است تا با فراهم آوردن امکان سرمایه گذاری در بازار خودرو، به آینده روشن و نهایت سود مخاطبان ارجمند خود جامه تحقق بخشد. هولدینگ آرنس با ارائه متنوع ترین برنامه های فروش در زمینه خودرو، حافظ سرمایه های شما بوده و نهایت سود شما را تضمین می کند.

هلدینگ آرنس چگونه به وجود آمد؟

پس از سالها فعالیت در حوزه های مختلف کسب و کار و با توجه به نبود مجومعه ای قابل اعتماد در حوزه سرمایه گذاری های خرد و کلان ما به فکر راه اندازی هولدینگ آرنس افتادیم که با جمع آوری و تجمیع سرمایه های خرد آنها را در طرح های مختلف مالی سرمایه گذاری کنیم.هولدینگ آرنس با شماره ثبت 42783 به ثبت رسیده و به صورت کاملا شفاف و تابع قوانین کشور فعالیت رسمی خود را ادامه می‌دهد.

شرکت هلدینگ آرنس یا Arans Holding نوعی سازمان مالی است که دارای سهام کنترلی در سایر شرکتهای زیر مجموعه هولدینگ است. هولدینگ آرنس می تواند سیاست های شرکت فرعی را کنترل کند و بر تصمیمات مدیریت نظارت کند اما عملیات روزانه آنها را اجرا نمی کند.

درواقع هولدینگ آرنس متشکل از چندین شرکت فرعی است که با سرمایه گذاری در حوزه های مختلف تولیدی ، ساختمانی و بازرگانی به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

 

هلدینگ آرنس چگونه به شما در سرمایه گذاری کمک می‌کند؟

هولدینگ آرنس در با جمع آوری سرمایه های خرد و کلان اشخاص حقیقی و سرمایه گزاری آنها در طرح های مختلف اقتصادی اقدام به سودآورری میکند و سود حاصل از این طرح ها را به صورت تضمین شده در میان سرمایه گذاران خود به صورت سود تضمین شده و در چهارچوب قوانین کشور تقسیم می‌کند. 

هولدینگ آرنس با مشتریان خود قرارداد رسمی امضا می‌کند و سود حاصل از سرمایه گذاری مشتریان خود را به صورت تضمین شده و در دوره های ماهیانه یا چند ماهه و یا سالیانه به حساب آنها واریز می‌نماید.

از عمده فعالیت های هولدینگ آرنس فعالیت در حوزه خودرو می‌باشد به این صورت که این نوع سرمایه گذاری در راستای خدمت رسانی به مشتریان هولدینگ آرنس در بازار پر تلاطم خودرو کشورانجام می‌شود و مشریان و سرمایه گذاران هولدینگ آرنس میتوانند به صورت مشارکتی ، تحویلی و یا سبد های خودرویی با هر میزان سرمایه ای در طرح خودرو هولدینگ آرنس سرمایه گذاری کنند و سود تضمین شده و یا خودرو خود را در زمان مقرر دریافت کنند.

پیش فروش خودرو

خودروهای پیش فروش مجموعه آرنس، از سود آورترین روش های سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت در بازار خودرو است. آرنس بهترین شرایط در بازار رقابتی را به شما پیشنهاد می کند و برای مخاطبین خود امتیازات زیر را در نظر گرفته است:

پیش فروش خودرو با قیمتی پایین تر از قیمت بازار آزاد.
پیش فروش خودرو بدون محدودیت در تعداد خودروهای ثبت نامی، بدون برگزاری قرعه کشی بین ثبت نام کنندگان و یا استعلام مالکیت خودرو.
پیش فروش خودرو بدون هزینه واریزی دوم (قیمت نهایی خودرو همان مبلغی است که در ابتدای دوره واریز شده و در انتهای دوره هیچ مبلغ دیگری دریافت نمی شود، حتی در صورت نوسانات قابل توجه در قیمت های بازار آزاد).
پیش فروش خودرو بدون نیاز به داشتن گواهینامه.
پیش فروش خودرو با شرایط متنوعی که متناسب با بودجه و سرمایه طیف گسترده ای از افراد باشد.

انواع روش های پیش فروش خودرو در مجموعه آرنس

تحویلی: در این روش شما خودرو را طبق لیست قیمت مجموعه و پایین تر از قیمت بازار ثبت نام کرده و پس از موعد مقرر در قرارداد، خودرو را تحویل می گیرید. تحویل خودرو بدون پرداخت مبلغ ثانویه و بدون اعمال افزایش قیمت بازار آزاد در طول دوره ثبت نامی انجام خواهد شد. انتقال مالکیت خودرو طی 20 الی 30 روز کاری پس از تحویل خودرو به خریدار و با تنظیم وکالتنامه از جانب مجموعه انجام می گیرد. سند مالکیت خودروهای تحویلی آزاد بوده و خرید و فروش پس از انتقال مالکیت بلامانع است.
مشارکتی: در شیوه فروش مشارکتی مجموعه آرنس، ثبت نام کنندگان در خرید خودرو و سود خود با مجموعه شریک می شوند. به این شکل که بجای تحویل خودرو به فرد ثبت نام کننده، خودروی ثبت نامی در انتهای دوره به قیمت روز از شخص خریداری می شود. در صورت تسویه توسط فرد ثبت نام کننده ، 15درصد از سود شخص در طول دوره به عنوان سود مشارکت به هولدینگ تعلق می گیرد. در صورت سرمایه گذاری مجدد سرمایه در مجموعه و ادامه مشارکت با هولدینگ در دوره بعدی، 7 درصد از سود شما در طول دوره به شرکت تعلق می گیرد و مابقی سرمایه شما در مجموعه تبدیل می گردد.
قدرالسهمی: در این روش با توجه به سرمایه شخص ثبت نام کننده، بخشی از مبلغ خودرو توسط ثبت نام کننده پرداخت می شود و ثبت نام کننده به نسبت سهم خود در پرداخت مبلغ خودرو، در سود آن نیز شریک می شود. حداقل مبلغ ثبت نام به شیوه ی قدر السهم 50 میلیون تومان است.

 • پیش فروش خودرو

  پیش فروش خودرو بدون نیاز به داشتن گواهینامه و با شرایط متنوعی که متناسب با بودجه و سرمایه طیف گسترده ای از افراد باشد

  پیش فروش خودرو
  هلدینگ آرنس
 • چرا پیش فروش خودرو
  پیش فروش خودرو با قیمتی پایین تر از قیمت بازار آزاد
  چرا پیش فروش خودرو
  هلدینگ آرنس
 • پیش فروش خودرو
  پیش فروش خودرو بدون محدودیت در تعداد خودروهای ثبت نامی، بدون برگزاری قرعه کشی بین ثبت نام کنندگان و یا استعلام مالکیت خودرو
  پیش فروش خودرو
  هلدینگ آرنس
 • پیش فروش خودرو
  پیش فروش خودرو بدون هزینه واریزی دوم (قیمت نهایی خودرو همان مبلغی است که در ابتدای دوره واریز شده و در انتهای دوره هیچ مبلغ دیگری دریافت نمی شود، حتی در صورت نوسانات قابل توجه در قیمت های بازار آزاد)
  پیش فروش خودرو
  هلدینگ آرنس